KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12122127
nr 1212 2127
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad Jemenez, 1900-tal, bladets mått: 40x50
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:16:16
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr